Vedrana Janjić i Jasminka Zvonar zlatne na Noćnoj Desetki na Jarunu

Noćna 10ka na Jarunu, održana u subotu 15. srpnja u organizaciji Atletskog kluba Fit, bila je 10. kolo Hrvatske atletske cestovne lige u kojoj, podsjetimo, naš klub drži visoko peto mjesto među više od pedeset klubova.

Vedrana Janjić je u ligi na trećem mjestu u pojedinačnom poretku žena, a tu visoku poziciju opravdala je odličnom utrkom u subotu navečer na Jarunu, s rezultatom 46,10 minuta osvojivši ukupno šesto mjesto među 76 trkačica, treće mjesto među Hrvaticama i prvo mjesto u kategoriji Ž40. Kući je, dakle, otišla s tri medalje – finišerskom, brončanom i zlatnom.

Jasminka Zvonar je s rezultatom 51,17 minuta završila utrku na 15. mjestu ženske konkurencije i kao pobjednica u kategoriji Ž50.

Imali smo i dva predstavnika u muškoj konkurenciji. Marijan Malčević je 10 kilometara istrčao za 47,51 minuta, završivši kao 50. među ukupno 185 finišera, 43. među 109 muškaraca i kao 15. od 32 trkača u kategoriji M40. Berislav Devčić je do cilja došao za 55,43 minuta, osvojivši 14. mjesto (od 16 trkača) u kategoriji M50.

Za pregled kompletnih rezultata jarunske Desetke kliknite na link.