Petračić i Vuković zlate na pojedinačnom prvenstvu HALS-a

U nedjelju, 14.10.2018., po prelijepom sunčanom danu u Varaždinu je održano je pojedinačno prvenstvo Hrvatske atletske lige sjever (HALS). MK Velika Gorica je nastupio sa 6 članova te se ukupno plasirao na 10 mjesto u jakoj konkurenciji od 19 atletskih klubova.

Naš je klub pokazao potpunu dominaciju u kategoriji Limačica na utrci od 600 m, gdje su sva tri postoja zauzele naše članice. Najviše je postolje zauzela Tena Petračić s vremenom 1:45,50, dok su srebro i broncu odnijele Hana Tašaković (1:52,12) i Livia Debelić (1:53,03). Ističemo također i rezultat Tare Petračić koje je utrku završila na 4. mjestu s vremenom 1:55,28.

Ništa manje uspješni nismo bili ni kod Limača gdje je naš Ivan Aščić Toma na utrci od 600 m zauzeo odlično 3. mjesto s vremenom 1:57,48.

Konačno, mlađa juniorka Nina Vuković osvojila je zlato na utrci od 1500 m s vremenom 5:00,58.

Čestitamo našim mladim snagama na odličnim rezultatima! Sada nam slijedi rekuperacija i treninzi laganijeg intenziteta ovaj tjedan kako bi se svi uspjeli oporaviti do Pojedinačnog prvenstva Hrvatske u krosu gdje naši članovi nastupaju sljedeće subote, 20.10.2018.

Ukupni rezultati utrka su dostupni ovdje a velika fotogalerija ovdje.