MK Velika Gorica uspješan na 2. kolu HALS-a u Varaždinu

U nedjelju, 22.4.2018., održalo se 2. kolo Hrvatske atletske lige sjever (HALS) u sunčanom Varaždinu. Mlade nade Atletske škole Maraton kluba Velika Gorica postigli su sjajne rezultate osvojivši ukupno 8 medalja. U konkurenciji 28 klubova te 512 natjecatelja pod vodstvom trenera Franje Gavranovića osvojili su čak 3 zlata, 2 srebra te 3 bronce.

Prvo mjesto osvojili su limačica Tena Petračić na 400 m s vremenom 68,03 (ujedno i svojim osobnim rekordom), mlađa kadetkinja Tena Martinec na 600 m s vremenom 1:47,71 (osobni rekord) te mlađa juniorka Nina Vuković na 800 m s vremenom 2:22,03 (osobni i klupski rekord).

Drugo mjesto osvojila je limačica Livija Debelić u skoku u dalj s izvrsnom daljinom 4.09 m (osobni i klupski rekord) te mlađa kadetkinja Ema Vuković na 600 m s vremenom 1:49,62.

Treće mjesto osvojila je limačica Tara Petračić na 60 m s vremenom 9,10, limačica Hana Tašaković na 400 m s vremenom 69,97 (osobni rekord) te limač Ivan Toma Aščić na 400 m s vremenom 1:16.49 (osobni rekord). Izvrstan ekipni plasman limačica s osvojenim 3 mjestom s 173 boda u konkurenciji 19 klubova.

Ukupni rezultati su dostupni ovdje, a velika galerija slika ovdje.

Čestitamo i ostalim našim predstavnicima na odličnim rezultatima.

Nakon sjajnog vikenda atletske škole i žetvi medalja u subotu s Krosa Sportskih novosti (6 medalja) te u nedjelju s 2. kola HALS-a (8 medalja) okrećemo se 30.4.2018. Jasenovačkoj milji 4×400 m gdje očekujemo dobre rezultate limačica i mlađih kadetkinja. Čestitke svim našim natjecateljima na ostvarenom plasmanu.