Otvorena 20. sezona Turopoljske lige trčanja

20. Turopoljska liga trčanja startala je u utorak 4. travnja s više od trideset natjecatelja koji su se unatoč hladnom i vjetrovitom vremenu okupili na južnom ulazu u Veliku Goricu.

Zbog privremene zauzetosti piste ZTC-a prvo kolo Turopoljske lige održano je na alternativnoj stazi, sa startom samo stotinjak metara dalje, kod poznate Jožekove košare, a trčalo se po pješačkoj stazi obilaznice. Dječja staza bila je dužine 500 metara, kratka 3,5 kilometara, a duga staza 7 kilometara.

Najbrža djevojčica bila je Eva Malbaša, a među dječacima bez konkurencije bio je Marko Terzić. Na kratkoj stazi u muškoj konkurenciji najbrži je bio Izidor Vuković, a među ženama najviše bodova osvojila je Kristina Terzić. Na dugoj stazi prvi je ciljem prošao lanjski prvak Josip Martinović, a maksimalan broj bodova s prvim mjestom među ženama osvojila je Jasna Mikulić.

Kompletne rezultate možete pronaći preko linka ili na naslovnoj stranici na našem webu.