MK Velika Gorica nastupio na polumaratonu u Jaski

U nedjelju, 20.05.2018., održalo se jubilarno 20. izdanje jaskanskog polumaratona. Utrka je startala u samom centru Jaske a put nas je vodio suncem okupanim plešivičkim brežuljcima te smo skoro i zaboravili na ukupno savladanu visinsku razliku od skoro 350 metara.

MK Velika Gorica je nastupio s petoricom predstavnika. Od naše muške ekipe prvi u cilj ulazi Bruno Škrinjarić s vremenom 1:24:00 te zauzima 6. mjesto ukupno i 5. kod muških seniora. Nedugo nakon Brune, ciljnom linijom prolazi i Matej Janjić s vremenom 1:29:30, što mu je bilo dovoljno za 13. mjesto ukupno i 8. u kategoriji muških seniora. Naš je treći muški predstavnik Mladen Tisaj utrku završio za 1:31:45 i zauzeo 18. mjesto ukupno te 4. mjesto u kategoriji M45.

Naš je ženski tim bio puno raspoloženiji za berbu medalja. Naše dvije predstavnice, Jasminka Zvonar i Renata Horvatek, obje u kategoriji Ž50, polumaraton su završile za 1:41:18 odnosno 1:59:31 te se okitile zlatom i srebrom u svojoj kategoriji.

Čestitamo svima našim članovima na odličnim rezultatima. Ova brdovita utrka bila je odlična uvertira za polumaraton u Plitvicama gdje Klub nastupa za dva tjedna.