Petračić i Martinec nastupile na Finalu Kupa Hrvatske za kadetkinje

U nedjelju, 23.9.2018., u Rijeci je održano je Finale kupa za kadete i kadetkinje. MK Velika Gorica je bio zastupljen s naše dvije najbolje kadetkinje, dvije Tene – Tena Martinec i Tena Petračić.

Pod stručnom palicom našeg trenera Franje Gavranovića, cure su se odlično pripremile za utrku od 600 metara. Tena Petračić je utrku završila na 10. mjestu s vremenom 1:46,63 dok je Tena Martinac zauzela 12. mjesto u vremenu 1:48,78. Uspjeh naših dvaju Tena je još i veći pošto su zapravo obje limačice a nastupile su u kategoriji s kadetknjama, koje su sve tri do četiri godine starije od njih.

Čestitiamo našim odličnim limačicama i želimo im još puno uspjeha u budućnosti i plodonosnu sportsku karijeru.

Ukupni rezultati utrka su dostupni ovdje. Svi se naši mlađi članovi sad pripremaju na 16. Dječji jesenski kros, koji se održava sljedeći tjedan u subotu, 9.29.2018.

Čestitamo također i našem Berislavu koji je na Veteranskoj Balkanijade u Celju, na utrci od 5000 m brzog hodanja, osvojio 1. mjesto u kategoriji M50 s vremenom 29:30.